درباره ما

درباره شرکت توان تجهیز تکتا

شرکت توان تجهیز تکتا از شرکت های فعال در زمینه بازرگانی و با هدف تامین مواد اولیه و تجهیزات صنعت برق و نفت شروع بکار نمود و توانست در مدت کوتاهی فعالیتهای بازرگانی خود را در امر واردات و صادرات کالا از شرق آسیا و خاورمیانه تا اروپا بگستراند.
این شرکت دفتر رسمی و انحصاری تولیدات شرکت های معتبر Taporel , Wishpower در صنایع برقی و RichFRP , LidFRP در صنایع نفتی در ایران می باشد. مواد اولیه و تولیدات این شرکت ها هم اکنون دارای به صرفه ترین قیمت ، بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع با انواع مشابه خود در ایران بوده و به بیش از 30 کشور دارای تکنولوژی و صنایع مرتبط برقی و نفتی در جهان صادر می گردد ،در داخل ایران نیز عمده خریداران از تولیدکنندگان خوشنام و مطرح این صنایع می باشند که کالای خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از این شرکت خریداری می نمایند.
در عصر حاضر که تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی، دقت در محاسبات ، تسریع در انجام امور مشتریان بحث قیمت ،خدمات پس از فروش و آشنایی با بازار بومی هر منطقه و کشور در تجارت و مدیریت زمان حرف اول را می زنند، تنها شرکت ها و افرادی موفق می شوند که به موارد ذکر شده توجه داشته و آنها را دارا باشند.
شرکت توان تجهیز تکتا با تجربه در امر صادرات و واردات انواع کالا و انجام پروژه های گوناگون با افتخار آماده است هر گونه مشاوره و خدمات را تا حصول نتیجه مطلوب بر عهده گیرد. امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در عرصه نماینده انحصاری شرکتهای نام برده شده در ایران گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت رسانی روزافزون بر دارد.

با احترام
شرکت توان تجهیز تکتا